Autasustamine

Uute blogiauhindade info on uuendamisel.

Palun leidke nüüd natuke aega ja andke teada, millised on need ideaalsed 15 kategooriat, mis esindatud olema peaksid. Milline hääletussüsteem oleks parim, kus peaks pidu toimuma, kui pikk peaks üritus olema, kes peaks õhtut juhtima, kas auhinnad peaksid saama ainult esimesed või esikolmik ja kuidas peaks olema lahendatud nomineerimine.

Nendes lillades kastides saab scrollida ja oma vastused välja valida ja ärge unustage igas kastis “saada ära” klikata. AITÄH!

VALI 15 KATEGOORIAT, MIS PEAKSID OLEMA ESINDATUD

Miks 15? Sest 15 on selline normaalne arv, et…

a) leida sponsoreid ja nad teineteise varju ei jääks, piisavalt promo saaksid ja esile tuleksid
b) nimekiri ei läheks kilomeetripikkuseks
c) auhinnagala ei veniks saja tunniseks

KUIDAS PEAKS TOIMUMA BLOGIJATE NOMINEERIMINE?

Esimesel aastal sai rahvas nomineerida, teisel aastal pidid blogijad seda ise tegema, aga ikka sattus sekka blogilugejaid, kes seda nende eest tegi, tänavu pidi kinnituskirjaga registreerimise kinnitama. Kuidas oleks parim seda lahendada järgmisel aastal?

KES VALIB VÕITJA?

On ette heidetud, et praegused hääletussüsteemid pole olnud head (üks hääl igalt IPlt (rahvas ütleb, et ei saa hääletada), viis häält ühelt IPlt (võidab see, kellel on rohkem fänne)). Kuidas oleks siis parem?

Kui žürii, siis kes võiks olla millises kategoorias žüriiliige?

KELLELE ANDA AUHINDU? JA MIDA VÕITJAD SAAMA PEAKSID?

Ühtlasi – kuidas teha nii, et blogijad, kes end kirja panevad, ka kohale tulevad? Tänavu oli jälle näha seda, et kolmandik võitjatest ei olnud kohal. Miks? Ühtpidi saan ma aru emmede pahameelest, et mismõttes ütles Ženja, et pange lapsele viinasokid jalga, aga tegelt ka nagu? Lastel on ju isad ka. Sõpru on ka, keegi ikka saaks paar tundi ju last vaadata, et oma auhind ära võtta?

Palun, aidake siis EBA paremaks teha, selliseks, mis oleks teile meelepärane. Kuigi tegelikkus on see, et ideaalset asja pole võimalik teha. Mis sobib ühele, ei sobi teisele jne. Aga üheskoos saame ehk asja lihtsalt natukene paremaks. Aasta aastalt, et alates EBA viiendast toimumisaastast jääks toimima ühtne mudel – kategooriad, hääletussüsteem jne.